Mazurskie Apartamenty

19.05.2016 16:48
Mazurskie Apartamenty

Apartamenty Szelągówka to wyjątkowe miejsce na Mazurach, łączące z tym, co najlepsze w przyrodzie, z uroczym i gustownie urządzonym obiektem wypoczynkowym. Z przyjemnością zatem przystąpiliśmy do współtworzenia tego miejsca. Byliśmy odpowiedzialni ze kwestie graficzno - wizerunkowe w zakresie logo, oznakowania, folderów promocyjnych i wreszcie - responsywnej strony internetowej www.szelagowka.pl

Streszczenie efektów naszej pracy zobaczycie TUTAJ.  Zapraszamy.

Zielona Gmina Kępice

19.05.2016 16:29
Zielona Gmina Kępice

Gmina Kępice słynie z zielonych terenów, bogatych lasów grzybnych oraz prosportowego ducha. Całkiem niedawno mieliśmy przyjemność wzbogacić zasoby Gminy o to, w czym jesteśmy najlepsi, czyli odświeżony branding. Zielona gmina ma teraz zielone, nowoczesne logo, stwarzające dynamiczne możliwości aplikacji. Oprócz samego sygnetu pojawiają się również deskryptory charakterystyczne dla różnych obszarów działalności Gminy. Wraz z nową identyfikacją, przyszła kolej na szeroki wybór gadżetów promocyjnych, w czym również mieliśmy swój znaczący udział. Zapraszamy do Gminy Kępice, a na naszego Facebook'a po więcej obrazków :)

Darpol się zmienia

19.05.2016 16:05
Darpol się zmienia

Nasz nowy klient z branży przetwórstwa rybnego - firma Darpol z Darłowa postanowił z naszą pomocą odświeżyć swój wizerunek. Prace rozpoczęły się od zaprojektowania całkiem nowego logo i związanej z tym identyfikacji wizualnej. Efekty pojawią się wkrótce w portfolio, a dziś mała zapowiedź - czyli powstały na bazie nowej identyfikacji folder ofertowy firmy - prosto z drukarni. Lada chwila ruszy również odświeżona strona internetowa Darpolu.

Aerosol Service w trzech barwach

26.01.2016 11:17
Aerosol Service w trzech barwach

Rok 2015 obfitował w wiele nowych, znaczących projektów. Jednym z nich była identyfikacja wizualna stworzona dla firmy Aerosol Service. Z wielką radością możemy pochwalić się wynikiem naszej pracy, czyli czytelnym wizerunkiem AS, bardzo rzetelnie i konsekwentnie wdrażanym w praktyce. Zajrzyjcie do PORTFOLIO po więcej informacji.

Znak promocyjny na przyszły sezon dla Ustki

18.11.2015 15:39
Znak promocyjny na przyszły sezon dla Ustki

Wraz z Miastem Ustka wypracowaliśmy taki oto znak promocyjny na przyszły (a może nie tylko) sezon. Będzie on punktem wyjścia dla kolejnych projektów do prasy, outdooru i internetu - czyli wszystkich miejsc i nośników, na których marka Ustka będzie się komunikować.
W 2016 Ustka znów będzie na fali!

 

 

Identyfikacja wizualna Słupska

18.11.2015 15:21
Identyfikacja wizualna Słupska

Dla Słupska stworzyliśmy elastyczny, wielowymiarowy system identyfikacji wizualnej miasta, który uprości komunikację z obywatelami, turystami, przedstawicielami administracji publicznej czy inwestorami. Nowe logo nawiązuje do herbu. Dlatego postać gryfa i trzech ramion rzeki Słupi uczyniliśmy osią koncepcji kreatywnej. Dziedzictwo i tradycję, bogatą historię Słupska połączyliśmy z nowoczesnym designem, który będzie efektywnie funkcjonował zarówno pod postacią pieczęci jak i na ekranie komórki.

Krótki pogląd na efekty naszej pracy - TUTAJ. Zapraszamy!

 

W Rio na sportowo - identyfikacja Bormech Fitness Line

23.10.2015 12:53
W Rio na sportowo - identyfikacja Bormech Fitness Line

Dla Bormech Fitness Line - producenta wysokiej klasy sprzętu do crossfitu dla siłowni i klubów fitness zaprojektowaliśmy czytelne logo i pomysłową identyfikację wizualną, odpowiadającą sportowemu charakterowi marki. W trakcie dalszych prac powstało również kilka projektów do wykorzystania na targach branżowych, m.in. notesy, banery i wizytówki. I mamy nadzieję, że nie jest to nasze ostatnie słowo.

Po więcej - zapraszamy TUTAJ.

 

Poduszki Plantule - z nową identyfikacją

22.09.2015 14:45
Poduszki Plantule - z nową identyfikacją

Plantule to nowatorskie poduszki wypełnione organicznymi łuskami zbóż: gryki, orkiszu i płaskurki. Lokalna manufaktura, ekologiczne materiały, naturalne piękno i minimalistyczna forma to podstawy tego konceptu. Trudno jest mu nie kibicować.
Ladies and gentlemen - oto Plantule i nasza identyfikacja wizualna.

Po więcej zapraszamy TUTAJ.

Roztańczona szkoła

12.12.2014 14:47
Roztańczona szkoła

Mieliśmy przyjemność zbudowania kompleksowej identyfikacji wizualnej dla nowej Szkoły Tańca, która powstała w Koszalinie. Kiedy poznaliśmy jej właścicielkę, kierunek był dla nas oczywisty. Żywioł, kolory, optymizm i radość. A jednocześnie nowoczesność i prostota. Taka właśnie jest Szkoła Tańca King Dance.

Logo to mocny punkt z dedykowaną czcionką. A w ślad za logo również projekty akcydensów, plakatów, ulotek, teczek i karnetów.

Wisienką na torcie jest responsywna strona internetowa www.kingdance.pl

Identyfikacja wizualna piekarni z tradycjami

12.12.2014 14:42
Identyfikacja wizualna piekarni z tradycjami

W Rio powstał całkiem smaczny wypiek, doceniony w branżowych portalach, m.in. Logopond i Behancē. Do grona naszych klientów dołączyła Piekarnia Nieborów, dla której wykonaliśmy projekt logo, identyfikacji wizualnej i serwis www. A na dokładkę zaprojektowaliśmy serię opakowań na pieczywo.

Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania i jesteśmy z niego szczególnie dumni. Zobaczcie jak może wyglądać komunikacja piekarni!