Seria opakowań na krewetki

20.05.2014 09:41
Seria opakowań na krewetki

Lilly Planet to producent najwyższej jakości krewetek i owoców morza. Firma wchodzi w skład Asunto Food Group Poland. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w Rio właśnie trwają prace nad nową linią opakowań na krewetki. W projekt zaangażowana jest też pewna znana rysowniczka, ale nie chcemy od razu zdradzać wszystkiego ;)
Nasze opakowania z krewetkami Lilly Planet znajdziecie niebawem w sklepach w całej Polsce (i Europie) :D
Więcej szczegółów wkrótce.

Logo i strona www dla Piekarni Rogalik

15.04.2014 12:13
Logo i strona www dla Piekarni Rogalik

Zapraszamy do odwiedzenia świeżej jak poranne bułeczki strony Piekarni Rogalik.

www.rogalik-slupsk.pl

Prace dla naszego Klienta rozpoczęliśmy od stworzenia logo oraz spójnej identyfikacji wizualnej. To zaowocowało utworzeniem serwisu www oraz innymi projektami.

Projekt - mobilność

10.04.2014 11:03
Projekt - mobilność

Co zrobić, kiedy w miejscu zamieszkania trudno o zgodną w kwalifikacjami i wykształceniem pracę? Poszukać jej trochę dalej. Aby wspomóc odważnych i wypromować pojęcie mobilności na rynku pracy, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego realizuje projekt "Kierunek na pracę".
Rio miało okazję dołożyć do tutaj swoje trzy grosze, projektując i wdrażając nową responsywną stronę internetową "Kierunku na pracę".
Zapraszamy do jej odwiedzenia!

www.kieruneknaprace.eu

Galeonem na szerokie wody Bałtyku - nowy serwis www

09.04.2014 15:49
Galeonem na szerokie wody Bałtyku - nowy serwis www

Po długiej i pasjonującej podróży dopłynęliśmy do brzegu.
Nasz Galeon przybił do portu.

Zapraszamy do zapoznania się z responsywną stroną internetową dla firmy USTKA-TOUR S.C., która oferuje rejsy turystyczne statkami żeglugi pasażerskiej po Bałtyku.

www.galeony.pl

Responsywny serwis www dla Sushi & Friends

08.01.2014 07:27
Responsywny serwis www dla Sushi & Friends

Chwytajcie za komórki i tablety!

Strony realizowane w technologii RWD (Responsive Web Design) stają się powoli standardem i w 2014 roku na pewno będziecie spotykać je coraz częściej. Póki co zapoznajcie się z wyglądem strony Suhi&Friends.

 

Strona www dla firmy Riwiera Catering

02.01.2014 11:52

Zapraszamy na nową stronę naszego kolejnego Klienta - Firmy RiwieraCatering ze Słupska:

www.cateringriwiera.pl

Logo i strona www Ośrodka Wczasowego Włókniarz w Ustce

19.11.2013 12:35

Zostaliśmy poproszeni o pomoc w unowocześnieniu wizerunku Ośrodka Wczasowego Włókniarz w Ustce. Logo i identyfikacja wizualna są tego efektem. Dostępna jest już także strona www, na której w niedługim czasie pojawi się możliwość składania rezerwacji online.

InterJot - nowa marka w naszym portfolio

01.11.2013 07:08

Firma InterJot zajmuje się kompleksowym wyposażeniem hoteli w jednorazowe kosmetyki i galanterię hotelową. Owocem naszej współpracy jest projekt logo, który został rozwinięty do postaci księgi znaku. Drugim krokiem było zaprojektowanie i wdrożenie strony internetowej firmy: www.interjot.pl

Firma Łąccy - witamy wśród Klientów Rio!

21.10.2013 07:47
Firma Łąccy - witamy wśród Klientów Rio!

Teraz już oficjalnie możemy ogłosić, że do grona naszych Klientów dołączyła firma Łąccy Kołczygłowy. Powierzono nam lifting logo, stworzenie księgi identyfikacji wizualnej oraz zaprojektowanie strony www. Jesteśmy dumni, że efekty naszych prac będą mogli oglądać odbiorcy z Polski, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Danii, Szwecji, Holandii, Belgii. Jak łatwo się domyślić są to kraje, do których trafia produkcja z czterech zakładów Firmy Łąccy, w których pracuje w sumie ponad 200 osób.

Piekarnia Jakubowscy

27.09.2013 12:29
Piekarnia Jakubowscy

"Pieczenie to nasza pasja" - takie hasło towarzyczy od lat twórcom piekarni Jakubowscy. Naszą pasją jest budowanie marek, co znalazło swoje odzwierciedlenie w projekcie logo, identyfikacji wizualnej i stronie www zrealizowanych dla tego Klienta.